İNDİRİM
Gül Toka
Gül Toka
39,90 TL 19,95 TL
SEPETE EKLE

Çocuklar için Sezonun En İyi Saç Tokası Modelleri

Her yaştan kadının görüntüsünü tamamlamak için saçından makyajına, kıyafetinden aksesuarına kadar ayna karşısında saatler harcadığı bir gerçek iken şimdi moda kız çocuklarında!

Özellikle son yıllarda, Instagram ve Facebook gibi milyonlarca kişinin kullandığı sosyal mecraların da etkisiyle çocuk aksesuar, giyim ve takıları oldukça popüler bir hale geldi. Sosyal medyayı aktif kullanarak binlerce takipçisi olan ve koydukları bir fotoğrafla modaya yön veren genç blogger anneler şimdi de çocuk modasını etkiliyor. Bu son moda popüler aksesuarlardan çocuk saç tokalarına göz atmak için doğru yerdesiniz.

Hemen hemen her annenin bildiği gibi saç tokalarını çocuklara sevdirmek ve kullandırtmanın zorluğuna tasarımcılar şimdilerde desen desen renkli tokalar üreterek son vermeyi amaçlıyor. Özellikle okul çağındaki çocuklar için eğlenceli okul tokaları ve çocukların severek izlediği çizgi film karakterlerinden yapılan tokalar ilgi çektiği gibi prenses taç modelleri ve pembe taşlı tokalar da çocuklar tarafından bir o kadar sevilmekte. Kız çocuklarının en sevdiği renk olan pembe saç tokalarıyla çocuklara toka kullanma alışkanlığı kazandırabileceğiniz gibi farklı renkli tokalar ve taşlı okul tokalarıyla da bu küçük hanımların şık görüntüsüne katkıda bulunabilirsiniz.

Özellikle çocukların ilgisini çekmek için tasarlanan renkli tokalar ile saç toplama ritüelini eğlenceli bir hale getirmek mümkün. Okula gitmek üzere hazırlanan kız çocuklarınızın bayılacağı çeşit çeşit okul tokaları oldukça öne çıkıyor. Öte yandan sade tasarımlarıyla özel günlerde kullanmak isteyeceğiniz taşlı tokalarla da küçük kızınız en az sizin kadar dikkat çekecek!

Gür ya da seyrek saçlı kısa ya da uzun fark etmez her yaştan miniklerin rahatlıkla kullanabileceği bu saç tokalarından siz sadece beğendiğiniz modeli seçin yeter. Kullanım kolaylığını göz önünde bulundurarak rahatlıkla tercihinize uygun birbirinden güzel klipsli, kıskaçlı, ipli ya da lastikli saç tokası modellerini deneyebilir ve çocuğunuz için en uygun okul tokası modeline karar verebilirsiniz. Sevimli miniklerin tatlılığına tatlılık katacak pembe saç tokaları, birbirinden renkli taşlı tokalar ve prenses taç modelleriyle de bırakın kendilerini o sevdikleri masallardaki prensesler gibi hissetsinler!

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL